Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Nejbaby s.r.o. Menu

Body šaty tenké KR Outlast® - růžová baby/růžová-puntík lesk

Body šaty tenké KR Outlast® pro holčičky jsou ušité z tenkého a příjemného bavlněného úpletu s termoregulačním materiálem Outlast®
Vyberte variantu
K dispozici
K dispozici
K dispozici
K dispozici
K dispozici

525  (433,88  bez DPH)


Informace o produktu

Body šaty tenké KR Outlast® pro holčičky jsou ušité z tenkého a příjemného bavlněného úpletu s termoregulačním materiálem Outlast®, který vytváří ideální teplotní podmínky a udržuje stálou teplotu mezi pokožkou a tkaninou. Když se teplota zvýší, ať už díky rychlému pohybu či zvýšením okolní teploty, Outlast® teplo odebere dřív, než se pokožka začne potit. V případě ochlazení, Outlast® tělu naopak teplotu dodá. Materiál je velmi vhodný pro děti s problematickou pokožkou, ať už se jedná o alergiky, či děti s atopickým ekzémem. Nevyvolává alergické reakce a je inertní vůči plísním a bakteriím, snižuje riziko vzniku potniček.
U krčku je zapínání po obou stranách na jeden patent, v rozkroku patentky pro snadné přebalování. Pro ozdobu je na předním díle bodýčka našita aplikace ve tvaru srdce. Krásné a navíc funkční!

Materiálové složení: 67%Bavlna,29%CV"Outlast®"4%Elastan.

Materiál Outlast
Outlast ® je speciální textilní funkční materiál vázaný na bavlnu. Byl vyvinutý v NASA a původně se přidával do rukavic a obleků kosmonautů. Nyní se využívá převážně v oděvním průmyslu, ale můžete se s ním setkat také ve zdravotnictví nebo armádě. Vyniká především výbornými termoregulačními vlastnostmi. Umí regulovat a vyrovnávat teplotu těla. Jakmile materiál pozná zvyšující se teplotu pokožky, začne okamžitě teplo pohlcovat a teplotu mezi pokožkou a materiálem snižovat. Pochopitelně v případě chladu se zachová přesně naopak, opět pro udržení tepelné pohody. Outlast® také redukuje vznik potu a omezuje tak pocení až o 40%.

Parametry

Pohlaví pro holky
Převládající barva růžová
Velikost 68 / 74 / 80 / 86 / 92
Varianty

Fotografie (8)

Podobné produkty najdete v: