Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Nejbaby s.r.o. Menu

Čepice pletená zavazovací copánky Outlast ® - tm.modrá

NNovinka Dárek zdarma Čepice pletená zavazovací copánky Outlast ® - tm.modrá
Čepice pletená zavazovací copánky Outlast ® je podšitá jemným bavlněným úpletem s příměsí materiálu Outlast®. Termoregulační materiál s bavlnou, vhodný i pro citlivou pokožku, omezuje pocení
.
Produkt je nedostupný. V případě zájmu nás kontaktujte.

Informace o produktu

Čepice pletená zavazovací copánky Outlast ® je podšitá jemným bavlněným úpletem s příměsí materiálu Outlast®. Čepička je doplněna o módní bambuli a praktické provázky pro zavázání.
Tento materiál je díky svým termoregulačním schopnostem velmi příjemný při nošení. Při nadměrném zahřátí těla dokáže nadbytečné teplo odvést a uložit, a v okamžiku snížení teploty jej opět použije a zahřeje. Dítě tak má zajištěný teplotní komfort po celou dobu nošení.
Materiál podšívky je velmi měkký a jemný, čepici tedy můžeme doporučit i pro děti s problematickou pokožkou.
Díky svému střihu a zavazování ochrání i uši. Je vhodným módním doplňkem do zimních měsíců.
Údržba:
prát ručně, žehlení - zákaz, sušička - zákaz, bělení - zákaz, chem.čištění - ano, nepoužívat aviváž. Doporučujeme dodržovat prací symboly uvedené na etiketě.

Zobrazení barev se může mírně lišit od skutečnosti.
Český výrobek, jehož koupí podpoříte zaměstnávání našich zdravotně znevýhodněných kolegů.

Materiálové složení: 100% Akryl/67%Bavlna,29% CV"Outlast®",4%Elastan

Materiál Outlast
Outlast ® je speciální textilní funkční materiál vázaný na bavlnu. Byl vyvinutý v NASA a původně se přidával do rukavic a obleků kosmonautů. Nyní se využívá převážně v oděvním průmyslu, ale můžete se s ním setkat také ve zdravotnictví nebo armádě. Vyniká především výbornými termoregulačními vlastnostmi. Umí regulovat a vyrovnávat teplotu těla. Jakmile materiál pozná zvyšující se teplotu pokožky, začne okamžitě teplo pohlcovat a teplotu mezi pokožkou a materiálem snižovat. Pochopitelně v případě chladu se zachová přesně naopak, opět pro udržení tepelné pohody. Outlast® také redukuje vznik potu a omezuje tak pocení až o 40%.