Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Nejbaby.cz Menu

Pop-in NEW GEN minkee

Plena "vše v jednom" pro nejjednodušší přebalování. Jedna velikost od narození po nočník 3-15 kg. Velikost se reguluje pomocí třech řad patentek. Plena se zapíná pomocí pružných suchých zipů.
Vyberte variantu
Dostupnost:
Osobní odběr v Brně 27. 7.
U Vás doma nebo na Uložence do 28. 7.

469 Kč (388 Kč bez DPH)

Informace o produktu

Plena "vše v jednom" pro nejjednodušší přebalování. Jedna velikost od narození po nočník 3-15 kg. Velikost se reguluje pomocí třech řad patentek. Plena se zapíná pomocí pružných suchých zipů. Dvojité gumičky dokonale utěsní okolí nožiček, tak aby vše zůstalo uvnitř pleny. Skládá se ze tří části: 1, vnější nepropustná vrstva, 2, sací vrstva 3. extrasací plena - celý systém je sepnut pomocí patentek.
Vnější nepropustná vrstva je prodyšná a voděodolná. Na plenu se již nepoužívají svrchní kalhotky. Pro noční použití doplňte plenu o Pop-in noční plenu, kterou navlečete na extrasací plenu. Náš tip... vložíte-li extrasací plenu pod sací vrstvu- plena bude velmi štíhlá.

Materiál:
vnější vrstva : 100% polyester s PUL vrstvou
varianta minkee: 100% polyester

Praní plen: před praním vždy zapněte suché zipy do panelu na zadní části pleny (zabráníte znečištění suchého zipu a znehodnocení ostatního prádla), jednotlivé části rozepněte, vložte pleny do pračky, spusťte máchací cyklus se studenou vodou a nechejte pleny vymáchat. Neplňte pračku plnou (max.3/4 pračky- při větší náplní se budou prát pleny, díky své velké savosti, bez vody). Přidejte vhodný prací prostředek, případně ostatní prádlo a vyperte. Perte při teplotě 60°C a maximálně 800 otáček (vyšší otáčky mají za následek vyšší opotřebení plen a zkrácení jejich životnosti). Pro praní plen vybírejte (dle znečištění) krátký a středně dlouhý cyklus (časté praní při dlouhém cyklu zvyšuje opotřebení plen a zkracuje jejich životnost).
Doporučené prací prostředky:
pro praní a namáčení plen nepoužívejte žádné bělicí, změkčujicí prostředky, detergenty s obsahem enzymů, sody a s obsahem kyselin (platí zejméne pro variantu bamboo). Vybírejte prací prostředky, které jsou šetrné k životnímu prostředí a pokožce dítěte. Pro praní doporučujeme prací gely, které vykazují lepší rozpustnost a lze je snáze vymáchat. Pro máchání nepoužívejte aviváž - snižuje savost plen.
(Zdroj: www.pop-in.cz)

Fotografie (8)