Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Nejbaby.cz Menu

Zateplená zavinovačka s pejskem

Zateplená zavinovačka s pejskem má modrou vrchní stranu z flísu, podšívku ze 100% bavlny a uvnitř je zateplená dutým vláknem značky Valtherm.
Vyberte variantu
Dostupnost:
Osobní odběr v Brně 26. 7.
U Vás doma nebo na Uložence do 27. 7.

339 Kč (280 Kč bez DPH)

Informace o produktu

Zateplená zavinovačka s pejskem má modrou vrchní stranu z flísu, podšívku ze 100% bavlny a uvnitř je zateplená dutým vláknem značky Valtherm. Zavinovačka má použití po celý rok, protože Valtherm má výborné termoregulační vlastnosti. Rozměr zavinovačky je cca 75 x 75 cm, může se prát v pračce na 30°C. Zavinovačka se zapíná na suchý zip a má i praktickou kapucu s vyšitým pejskem. Zavinovačky šijeme v ČR z materiálů certifikovaných na výrobky pro děti do tří let.

* Zateplená zavinovačka se zapínáním na suchý zip.
* Materiálové provedení je fleece-duté vlákno-bavlna.
* Rozměr cca 75 x 75 cm.
* Zavinovačka není určená do autosedačky.
* Vyrábíme i certifikujeme v ČR.
* Kolekce 2011.
* Záruka kvality firmy Kaarsgaren s.r.o.

Materiál:
podšívka - 100% bavlna.
zateplení - duté vlákno Valtherm
vrchní strana - 100% polyester.
Rozměr: 75 x 75 cm.

Oteplovací rouno značky VALTHERM – základní informace

Vzduch je nejlepší izolátor tepla. Na základě tohoto fyzikálního principu byl vyvinut nový oteplovací materiál značky VALTHERM. Jedná se o polyesterová mikrovlákna v plástvové struktuře s diferencovanou hustotou. Jsou tak v této vložce vytvořeny miliony mikroskopicky malých vzduchových dutin, které v sobě vážou teplo izolující vzduch (pokud se člověk pohybuje, je dosaženo tepelné izolace až do –35°C).

Pro pohodlnost a funkčnost oděvu či jiného výrobku (např. zavinovačky) je důležitá celková prodyšnost a to zrovna tak jako jeho izolační schopnost. Zaměřili jsme se při vývoji tohoto nového typu materiálu právě na tento faktor. Vodní pára mezi oděvem a tělem totiž velice podstatně snižuje izolační schopnost oděvu. Plástvová struktura materiálu zabezpečuje bezproblémový transport vodní páry na povrch oděvu. Díky ultratenkým vláknům je v materiálu Valtherm zabezpečena vysoká funkčnost i při redukovaných tloušťkách materiálu. Poskytuje tak uživateli oděvu při zabezpečené izolační funkci i vysoký estetický komfort a pohodlí. Další důležitou vlastností tohoto materiálu je jeho vysoká odolnost vůči opakovanému čištění.
zdroj:výrobce
Podobné produkty najdete v: