Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

20% sleva na kosmetiku Weleda Goot Gout, Salvest a Ella's Kitchen   Kendamil   Beggs Muumy Baby 10% sleva na NewBaby a Sensillo až 50% sleva na Twistshake

Nejbaby s.r.o. Menu

Attipas - chytrá obuv, která pomáhá a podporuje přirozenou chůzi!

16. 10. 2017

Veselé botičky Attipas v duhových barvách potěší nejen každé děťátko, ale i jeho rodiče. Všechny boty Attipas jsou navíc navrženy tak, aby umožnili přirozený vývoj dětského chodidla

 

Attipas je chytrá obuv, která pomáhá a podporuje přirozenou chůzi!
- Volnější špička nebrání zdravému stereotypu chůze.
- Napomáhá aktivizaci krevního oběhu.
- Prodyšná podrážka, díky které dětská noha může dýchat a nezapařuje se.
- Dítko se cítí jako naboso.
- Chůze a běh naboso má kladný vliv na celý organismus.
- Měkká podrážka, která neklouže.
- Materiál dělá obuv velice lehkou a pružnou.
- Vyrobeno bez použití lepidla, toxických látek a formaldehydu.
- Dají se nosit jak doma, tak i venku.
- Obuv je pratelná v pračce (program pro ruční praní s použitím síťky na praní).Botičky jsou určeny pro miminka, kojence či batolata do 3 let.Obuv byla vyvíjena špičkovými designéry, v úzké spolupráci s dětskými lékaři a ortopedy.Chodidla novorozenců nejsou tvořena kostmi, ale jemnou a elastickou chrupavčitou tkání, kterou nezaznamenáte ani na rentgenu. Jakákoli deformace této chrupavky pak může negativně ovlivnit celý pohybový systém dítěte. Proto je velmi důležité, aby noha dítěte měla maximálně přirozený vývoj a nic ji nebránilo v pohybu. Příliš pevná pata a silná podrážka nejsou vhodné pro děti do tří let. Obuv Attipas je extrémně měkká, flexibilní a kopíruje tvar nohy dítěte s cílem usnadnit přirozený vývoj dětských nohou.
Úlohou Attipas je kvalitně pomáhat a podporovat přirozenou chůzi.

Attipas je chytrá obuv. Aby se noha dítěte správně vyvíjela, potřebuje mít dostatek prostoru i pro pohyb prstů. Botičky pro miminka, kojence či batolata ATTIPAS tento pohyb umožňují díky své rozšířené špičce.

V průběhu jednoho dne udělá dítě více než 18 000 kroků, proto by jeho boty měly být maximálně lehké a neměly by být pro nohu zátěží.

Jako naboso. Vědci z celého světa prokázali, že chůze a běh naboso má kladný vliv na celý organismus. V botičkách Attipas se Vaše děti budou cítit jako naboso.

Obuv Attipas je vhodná pro nošení doma a také pro nošení venku v teplém a suchém počasí.

Jak správně určit velikost botiček Attipas:
Je nutné změřit délku chodidla (ve stoje!) a ke změřené délce navíc připočítat takzvaný nadměrek v délce cca 5 milimetrů.