Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

25% sleva na výrobky NUK 20% sleva na Minikoioi Goot Gout, Salvest a Ella's Kitchen   Kendamil   Beggs Muumy Baby až 50% sleva na Twistshake  15% sleva na vybrané značky (slevový kód: duben15)

Nejbaby s.r.o. Menu

Nově v nabídce kaučukové kulaté dudlíky Bibs

25. 2. 2019

Velmi oblíbené dudlíky Bibs pro nejmenší z přírodního kaučuku dobívají celý svět.

BIBS jsou dudlíky navrženy a vyráběny v Dánsku s více než 30 letou tradicí. Jejich minimalistický skandinávský design, kvalita a široký barevný výběr jsou pro BIBS typické. Kromě jedinečného designu dbá značka na to, aby byly dudlíky zdravotně nezávadné a napomáhaly přirozenému vývoji dětí.

Kulatý tvar dudlíku (tvar třešinky) je pro miminka nejpřirozenější, zklidňuje a podporuje jejich sací reflex. Díky vzduchovému ventilu dítě dudlík snadno formuje v ústech, čímž je zachován přirozený vývin patra, zubů a dásní dětí.

Savička je vyrobena ze 100% -ního přírodního kaučuku, který je mimořádně pružný a měkký zároveň, odolný vůči vytvoření trhlin a odštěpení malých kousků. Ostaní části (kotouč a karička) jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného polypropylenu (PP). Dudlík je navržen tak, aby nedráždil citlivou pokožku miminka. Kulatý kotouč s větracími otvory má klenutý tvar, aby se co nejméně dotýkal pokožky kolem úst. Tím je zajištěna cirkulace vzduchu mezi dudlíkem a pokožkou miminka a nevznikají podráždění.

Dudlíky BIBS jsou vyjímečně lehké. Mají chuť přírodního kaučuku, takže je děti přirozeně upřednostňují před syntetickými materiály jako je silikon
Jedná se o 100% přírodní bezpečný materiál - kaučuk vyrobený z mízy stromu Hevea. Díky speciálnímu klenutému tvaru kotouče je minimalizován dotyk dudlíku s pokožkou a nevznikají otisky a podráždění. Vyrobeno v EU.

V nabídce máme 2 velikosti:

Velikost 1 (0-6 měsíců):
Délka savičky: 2,5 cm
Průměr kroužku: 4,5 cm
Váha: 5 g


Velikost: 2 (3-18 měsíců, ale obvykle vyhovuje i většině novorozenců):
Délka savičky: 3 cm
Průměr kroužku: 4,5 cm
Váha: 6 g

Složení:
Savička: 100% přírodní kaučuk
Kotouč a karička: polypropylen (PP)
Bez BPA, PVC, ftalátů a jiných škodlivých látek.

V souladu s evropským standardem EN 1400+A1.
Vyrobeno v Dánsku. Testováno v Consumer Lab Denmark.