Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

15% sleva na výrobky Avent MoMi 25% sleva na NUK 20% sleva na kosmetiku Weleda Goot Gout, Salvest a Ella's Kitchen   Kendamil   Beggs Muumy Baby až 50% sleva na Twistshake

Nejbaby s.r.o. Menu

Nově v nabídce skvělý doplněk Plenkovníky a obaly na zdravotní průkazky

2. 11. 2022

S radostí oznamujeme, že jsme rozšířili sortiment o velmi praktické plenkovníky a obaly na zdravotní průkazky.

 

Taky se přehrabujete v tašce a nemůžete stále něco najít? Přinášíme Vám skvělý tip jak tomu předejít. Pořiďte si plenkovník a budete mít všechno hezky po hromadě. Je to skvělý pomocník. Pěkně do něj schováte vše potřebné k přebalování, takže plenky, přebalovací podložku i vlhčené ubrousky. Plenkovník je opravdu praktický doplněk a skvělý tip pro maminku.

Potřebujete dítě na rychlo někde přebalit a nemůžete tam s kočárkem? Jednoduše vezmete dítě do jedné ruky a do druhé plenkovník a můžete vyrazit. Těžko by se Vám nesla zvlášť plínka, ubrousky a podložka. Těch situací je nespočet, ale plenkovník je opravdu praktický, vše na jednom místě, nemusíte přehazovat a hledat v tašce.

Plenkovník obsahuje:

  • kapsu na vlhčené ubrousky
  • kapsu až na 5 plenek
  • 2 menší kapsy na krém, sáčky či jiné drobnosti
  • poutko na dudlík nebo menší hračku

Ve stejném designu nabízíme i obaly na zdravotní průkazky. Ty Vám mají vydržet 18 let, až do dospělosti vašeho dítěte. Pořiďte jim pořádný kabát a zamezte tak ušpinění či ohnuté rohy.

Vyhovuje standartní velikosti očkovacího průkazu.