Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Nová vlna slev Konfigurátor hraček

Nejbaby s.r.o. Menu

My arts&crafts Mini Sametové omalovánky Chutná zvířátka od 18 měsíců Janod

Tato kreativní sada obsahuje vybarvování obrázků s tematikou mazlení zvířátek pomocí vodního pera.
Dostupnost:
K dispozici
Odběr v naší prodejně nebo expresní doručení Woltem po Brně 6. 3.
U Vás doma nebo ve výdejně 9. 3.

242  ( 200,00  bez DPH)

Informace o produktu

  • Kód: LUJ09049
  • EAN: 3700217390495

Janod je francouzská značka specializující se na výrobu kvalitních dřevěných hraček a vzdělávacích her pro děti. Byla založena v roce 1970 a od té doby se zaměřuje na vytváření hraček, které podporují kreativitu, učení a zábavu, přičemž kladou důraz na bezpečnost a design. Pokud hledáte estetické a kvalitní hračky, které jsou zároveň vzdělávací a zábavné, Janod je vynikající volbou. 

Tato kreativní sada obsahuje vybarvování obrázků s tematikou mazlení zvířátek pomocí vodního pera.

Součástí balení jsou 3 oboustranné podložky, tedy celkem 6 scén, vodní pero a leták s pokyny a vzory. Obrázky jsou barevné s bílými plochami. Barvy se objeví po kontaktu s vodou a při schnutí postupně vyblednou, takže děti mohou začít znovu.

Aktivita podporuje rozvoj jemné motoriky a trpělivosti. Schnutí trvá přibližně 20 minut, poté jsou obrázky opět připravené k použití.

Vhodné pro děti od 18 měsíců.

Parametry

Pohlaví pro holky i kluky - unisex
Věk dětí 18 měsíců / 2 roky / 3 roky / 4 roky / 5 let
Materiál hračky plastové / papírové

Podobné produkty najdete v