Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Vaši objednávku vyřídíme od 2.1.2026. Krásné svátky Konfigurátor hraček

Nejbaby s.r.o. Menu

Prostěradlo do postýlky Slumber Empire 70 x 140 cm Lodger Agate

Prostěradlo Slumber je vyrobeno ze 100% bavlny, která je měkoučká a citlivá k dětské pokožce a navíc dokonale prodyšná.
Produkt je nedostupný. V případě zájmu nás kontaktujte.

Informace o produktu

  • Kód: KD32612
  • EAN: 8719033393226

Lodger je nizozemská značka, která se specializuje na výrobu praktických a stylových produktů pro novorozence, kojence a batolata. Značka je známá svou inovativností, kvalitou materiálů a důrazem na pohodlí a bezpečnost dětí. Lodger se zaměřuje na produkty, které rodičům usnadňují každodenní péči o miminka a zároveň poskytují dětem maximální komfort. Díky kombinaci moderního designu, praktičnosti a špičkové kvality je značka Lodger oblíbenou volbou mezi rodiči, kteří hledají spolehlivé a stylové produkty pro své děti.

Prostěradlo Slumber je vyrobeno ze 100% bavlny, která je měkoučká a citlivá k dětské pokožce a navíc dokonale prodyšná. Díky jejím termoregulačním schopnostem můžete prostěradlo Slumber používat po celý rok. V zimě děťátko zahřeje, v létě naopak zabraňuje jeho nadměrnému pocení. Další výhodou použitého materiálu je to, že s každým vypráním se stává měkčím a měkčím. Je univerzální, a tudíž vhodné na matrace o rozměrech 60 x 120 cm a 70 x 140 cm.
materiál: 100% bavlna
údržba: praní na 40 °C

Lodger je holandská firma, která vyrábí velice kvalitní produkty s jedinečným designem. Jsou bezpečné, odolné, pohodlné. Produkty vyrábí ze speciálně vyvinutých pletených tkanin, čímž se značka Lodger odlišuje od ostatních. Při výrobě je použita nejkvalitnější bavlna, výrobky si uchovávají svůj vzhled, jsou velmi jemné na omak, nežmolkovatí, rychle schnou a slouží dlouhou dobu i po častém používání a praní.

Parametry

Délka prostěradla 140
Šířka prostěradla 70
Vlastnosti prostěradla Do postýlky
Převládající barva modrá