Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Výprodej větší než Black Friday  Konfigurátor hraček

Nejbaby s.r.o. Menu

Tygřík Pamper Petz

Oblíbené
Roztomilé tygří koťátko s picí a čůrací funkcí, plenka s funkcí změny zbarvení po namočení, magická tlapka (po navlhčení se vybarví a ukáže pohlaví koťátka), adopční list a tři překvapení.
Dostupnost:
K dispozici
Odběr v naší prodejně nebo expresní doručení Woltem po Brně 15. 12.
U Vás doma nebo ve výdejně 16. 12.

516  ( 426,45  bez DPH)

Informace o produktu

  • Kód: MPKS 5953575
  • EAN: 4006592076375

Simba Toys je německý výrobce hraček, který byl založen v roce 1982 Fritzem Sieberem a jeho synem Michaelem v německém městě Fürth. Společnost je součástí Simba Dickie Group, která patří mezi nejvýznamnější výrobce hraček v Evropě. Produkty Simba Toys jsou navrženy tak, aby podporovaly rozvoj motorických dovedností, koordinace a kreativity dětí.

Roztomilé tygří koťátko s picí a čůrací funkcí, plenka s funkcí změny zbarvení po namočení, magická tlapka (po navlhčení se vybarví a ukáže pohlaví koťátka), adopční list a tři překvapení.
Velikost 15 cm.

Vhodné pro děti od 3 let.

Parametry

Pohlaví pro kluky / pro holky / pro holky i kluky - unisex
Věk dětí 3 roky / 4 roky / 5 let / 6 let / 7 let
Materiál hračky plastové

Podobné produkty najdete v