Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

15% sleva na výrobky Avent MoMi 25% sleva na NUK 20% sleva na kosmetiku Weleda Goot Gout, Salvest a Ella's Kitchen   Kendamil   Beggs Muumy Baby až 50% sleva na Twistshake

Nejbaby s.r.o. Menu

Vrácení zboží a výměna

Pokud Vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete nám ho do 14 dní vrátit

Stačí ho dobře zabalit, přiložit číslo faktury, Vaše číslo účtu a poslat na naši adresu:

Nejbaby s.r.o., Palackého třída 91, 61200 Brno.

Doporučujeme ho zaslat doporučeně, ať máte nějaký doklad v případě ztráty či poškození balíčku. Se zbožím se můžete taktéž zastavit do naší provozovny.

Můžete použít náš formulář ke stažení zde: vraceni-zbozi.docx

Nechcete trávit Váš čas chozením na poštu?

Můžeme objednat svoz balíku z Vámi uvedené adresy. Stačí, když nám na e-mail objednavky@nejbaby.cz napíšete Vaši adresu, číslo objednávky + tel. kontakt a termín na kdy chcete svoz balíku od Vás objednat. Svoz balíku od vás následně proběhne do 3 pracovních dnů od objednání. Přepravu zajištuje Česká pošta. Dopravné činí 90 Kč.

Tato částka Vám bude odečtena z celkové částky k vrácení. Svoz je třeba objednat min. 1 pracovní den předem.

Balík je možné taktéž podat na pobočce České pošty, v tomto případě nás ale taktéž kontaktujte.

Zboží je možné vrátit i prostřednictvím Zásilkovny

Stačí nás kontaktovat pro zjištění kódu, zboží zabalit a přinést na nejbližší pobočku Zásilkovny. Poplatek činí 60 Kč. Zásilkovna přijímá balíky do 5 kg. Pozor taktéž na rozměr balíku. Součet všech tří stran zásilky může být max. 120 cm, maximální rozměr jedné strany zásilky max 70 cm.

Pokud potřebujete vyměnit zboží za jinou velikost, stačí k vrácenému zboží připsat za co si přejete vyměnit a my obratem, jakmile k nám balík dorazí, vyměníme.